Операційна лампа SAIKANG SK-LLD0503E двокупольна

Відкласти
Порівняти
SAIKANG (Китай)
Артикул: 10373
Характеристики

Гарантія   —   3 роки

Глибина освітленості   —   1000 мм

Живлення   —   110 - 240 В, 50/60 Гц

Кількість плафонів   —   Подвійна

Країна виробник   —   Китай


981 045 грн.
У наявності
Хірургічні світильники SAIKANG SK-LLD0503E – це сучасний підхід до систем освітлення для хірургії. Вони можуть задовольнити будь-які потреби в операційному освітленні вашої лікарні, клініки чи амбулаторного кабінету. Спеціальна світлодіодна технологія забезпечує більш яскраве та холодне світло, а теплове випромінювання зводить до нуля.
Особливості операційної лампи SAIKANG SK-LLD0503E
  • Технологія матеріалів. Порошкове фарбування Akzo Nobel, а також покриття, що прибирає відблиски. Конструкція плафону така, що сприяє ламінарним потокам в операційній.
  • Світлодіоди OSRAM німецького виробництва мають спеціальну оптичну систему, рівномірно освітлюють об'єкт на 360° та не залишають тіней. Точне відтворення кольорів і досягнення постійної колірної температури за будь-яких умов освітленості.
  • Колірна температура та освітлення. Використовуючи новий тип світлодіодного джерела холодного світла, освітленість може досягати 140 000 люкс, що дозволяє реалізувати 16-рівневе регулювання яскравості; колірна температура знаходиться в діапазоні 3500-5000K, і може бути досягнуто чотирирівневе регулювання колірної температури. Дотримуючись високого освітлення, потрібно відрегулювати параметри освітлення відповідно до потреб хірурга, аби йому було комфортно працювати і світло сприймалося м'яко і без відблисків.
  • Індекс кольору досягає 96, що дійсно відображає колір тканин людини. Він підходить для різних хірургічних ситуацій і значно знижує зорову стомлюваність медичного персоналу при тривалих операціях.
  • Підвищення температури (операційне поле) Світлодіодне джерело холодного світла не має інфрачервоного випромінювання, у поєднанні з радіатором з нанопокриттям, створено чудовий ефект розсіювання тепла. Це вирішує проблему надто високої температури голови хірурга під час операції та створює більш комфортні умови для роботи хірурга; це також ефективно запобігає втраті води та інфікуванню операційної рани, що сприяє швидкому відновленню рани пацієнта після операції.
  • Об'єктив. Кожна  лінза має досить великий розмір (40 мм), розташовані вони одна від одної на відстані менше 1 мм, тому ефект відсутності тіней кращий.
  • Ручка керування. Знімна ручка виготовлена ​​з високоміцного АБС-пластику, який можна дезінфікувати та стерилізувати за високої температури вище 135°, що забезпечує довговічність та надійність ручки.
Характеристики: 
Діаметр плафона (мм) 860/700
Освітленість на відстані 1 м (люкс) 140000/120000
Діапазон регулювання яскравості 10-100% безступеневе регулювання
Колірна температура (Кельвін) 3500-5000
Індекс кольору (CRI) ≥96
Підвищення температури (голова хірурга) (℃) ≤2
Підвищення температури (хірургічне поле) (℃) ≤1
Загальне випромінювання Ee (Вт/м2) ≤257
Потужність випромінювання Ee/Ec (мВт/м2люкс) ≤4
Ефективна глибина фокусування (см) 100
Розмір плями освітлення (см) 22-31
L1+L2 глибина освітлення (см) 100
Тип лампи LED
Марка лампи ОSRАМ
Кількість світлодіодів 185+111
Потужність світлодіодів (Вт) 1
Середній термін служби світлодіодів (годин) ≥50000

Гарантія   —   3 роки

Глибина освітленості   —   1000 мм

Живлення   —   110 - 240 В, 50/60 Гц

Кількість плафонів   —   Подвійна

Країна виробник   —   Китай

Наявність акумулятора   —   Без акумулятора

Наявність камери   —   Без камери

Тип   —   На стелю

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок